Velykiniai pristatymai

Smagus ir lengvas velykinis žaidimas: suskaičiuokite, kiek kiaušinių šioje nuotraukoje ir parašykite. Ar teisingai atspėjote? Galite paklausti elektroniniu paštu info@kibinaitrakuose.lt

ŠV. Velykos – pavasario šventė, pavasario dvasia.

Linkime tikėjimo, stiprybės, sveikatos kiekvienam;

Turėkime vilties, mylėkime, supraskime ir būkime.

Nuoširdžiai nuo viso kolektyvo

Šv. Velykų rinkiniai

Visiems velykiniams rinkiniams ( kibin boxams) nemokamas bekontaktis pristatymas.

Labai prašome užtikrinti saugią ir bekontaktę pristatymo galimybę.

Tai vienintelė pristatymo sąlyga.

1. Šv. Velykų – KIBIN / COOKIES / BOX

30 vnt. įprasto dydžio kibinai (pasirinktinai su: kapotos kiaulienos mėsyte, varške ir špinatais, dešrele, kopūstais, grybais, kiauliena ir kopūstais, kiauliena ir sūriu)

1kg abejingų nepaliekantys naminiai pasakiški sausainukai su purios varškytės ar obuoliukų su cinamonu įdaru.

Iš viso: 30 vnt. + 1kg

Kaina: 57.50 Eur

2. Šv. Velykų skanėstų MIX / kibin / BOX

20 vnt. įprasto dydžio kibinai (pasirinktinai su: kapotos kiaulienos mėsyte, varške ir špinatais, dešrele, kopūstais, grybais, kiauliena ir kopūstais, kiauliena ir sūriu)

20 vnt. kelių kąsnių saldūs kibinai įdarus pasirinkite patys: su saldžia varškyte, obuoliais ir cinamonu saldžią varškytę galite pagardinti: razinomis, bananais

1 vnt. Šimtalapis su aguonomis (0.5kg)

1 kg pasakiški naminiai sausainiai su purios varškytės ar obuoliukų su cinamonu įdaru

Iš viso: 20 vnt. +20 vnt. + 1 vnt.+1 kg

Kaina: 70.50 Eur

3. Šv. Velykų sotaus stalo MIX / kibin / BOX

20 vnt. įprasto dydžio kibinai (pasirinkite: kapotos kiaulienos mėsyte, varške ir špinatais, dešrele, kopūstais, grybais, kiauliena ir kopūstais)

40 vnt. kelių kąsnių kibinai ( pasirinktinai su: kapotos kiaulienos mėsyte, su varške ir špinatais, dešrele, kopūstais, grybais, saldžia varškyte, obuoliais ir cinamonu)

2kg jau pamėgti, išgirti ir abejingų nepaliekantys naminiai sausainukai su purios varškytės ar obuoliukų su cinamonu įdaru.

Iš viso: 20 vnt. +40 vnt.+ 2 kg

Kaina: 92.50 Eur

4. „Saulutės šypsnio“ Velykinis KIBIN BOX & ŠIMTALAPIS

40 vnt. Įprasti dideli kibinai (įdarus pasirinkite patys: su taisyklingai kapotos kiaulienos mėsyte, su kapotos kiaulienos mėsyte, su kapotos kiaulienos mėsyte ir kopūstais, su varškyte ir špinatais, su grybais, su daržovėmis, su skania puria varškyte ir pagardais pagal pasirinkimą ar tik su varškyte, su dešrele)

40 vnt. kelių kąsnių kibinai ( pasirinktinai su: kapotos kiaulienos mėsyte, su varške ir špinatais, dešrele, kopūstais, grybais, saldžia varškyte, obuoliais ir cinamonu)

1 vnt. šimtalapis su aguonomis (1 kg)

Iš viso: 40 vnt. +40 vnt.+ 1 vnt.

Kaina: 115.50 Eur

Užsakomieji ir proginiai tortai

Atsiųskite paštu savo pageidavimus torto sudėčiai, formai ir puošybai arba parašykite, kokiai progai norite užsakyti ir mes Jums pasiūlysime. Kaina priklauso nuo sudėties ir gaminio individualumo.