Telefonas / adresas

tel. +37069061010 , info@kibinaivilniuje.lt, info@kibinaitrakuose.lt

Kalbame lietuvių, anglų, lenkų, rusų kalbomis.

Užsakymų atsiėmimo adresas: Ūmėdžių g. 12-a, Vilnius ( netoli: Volkswagen centro Savanorių pr.). Parkingas nemokamas (atsiėmimo vietoje).
Užsakymų atsiėmimo laikas: iš anksto sutartu laiku.
Pristatymas pagal susitarimą, taikomą didmeninę nuolaidą ar užsakymo metu galiojančią akciją. 🙂
Išrašome sąskaitas-faktūras.

Kalbame lietuviškai, lenkiškai, rusiškai ir angliškai. Rašykite, skambinkite, bendrą kalbą visada rasime. Mums svarbi Jūsų nuomonė. Patiko? Nepatiko? Tel.+37069061010, info@kibinaitrakuose.lt

tikri_kibinai

Mes suprantame, kokie kibinai yra ypatingi, ir žinome, ko reikia Jūsų:

Akytėms – svarbu forma ir dydis;

Nosytei – svarbu malonus ir apetitą žadinantis kvapas;

Pilvukui – svarbu teisingas ir įprastas maistas;

Liežuviukui – svarbu neišpasakytai pasakiškas skonis.

Įprasti ir labai skanūs KIBINŲ ĮDARAI

YPATINGO PASAKIŠKO SKONIO KIBINŲ ĮDARAI:

kiauliena, kiauliena ir kopūstai, kiauliena ir sūris, jautiena, vištiena, kalakutiena, veršiena, grybai, daržovės, varškytė, varškytė su špinatais, dešrelė 

YPATINGO PASAKIŠKO SKONIO SALDŪS KIBINŲ ĮDARAI :

saldi varškytė, saldi varškytė su bananais, saldi varškytė su razinomis,  su obuoliais ir cinamonu

Rinkitės, klauskite, pasitarkite

    1. Rinkitės. Kiekvienam labai svarbu turėti pasirinkimo galimybę. Dar svarbiau turėti teisingo pasirinkimo alternatyvas. Kai mylime maistą, mylime ir save. Nesvarbu su kokiu įdaru pasirinksite kibinus – visi jie paruošti su meile, visi ypatingi ir nepakartojami. Todėl drąsiai teigiame, kad ir ką beišsirinktumėte iš gausybės įdarų, Jūs tikrai nepasigailėsite, nes mūsų kibinai ir kibinukai pasakiškai skanūs ir įspūdingi.
  • Klauskite. Kai visko tiek daug, tai sunku ir išsirinkti. Labai dažnai taip nutinka ir nieko baisaus. Svarbu, kad yra iš ko rinktis, o visi pasirinkimai teisingi, nes visi kibinai tiesiog ypatingai skanūs. Negalite išsirinkti? Mes mielai padėsime, patarsime, suorientuosime. Skambinkite ar rašykite. Mums nesunku, mums malonu. Ačiū Jums, kad domitės ir klausiate. Tik Jūs, Mielieji klientai, padedate tobulėti ir augti, nebijoti klysti ir tobulėti.
  • Pasitarkite. Pasiklydote skonių jūroje? Organizuojate šventę, vakarėlį, seminarą ar kitą sambrūzdį? Norite pasilepinti ar palepinti? Galbūt žinote tik savo biudžetą ir kiek žmonių reikės skaniai pamaitinti? Galbūt nieko nežinote ar tiesiog nežinote ko norite? Pasitarkite. Tai juk nieko nekainuoja, o mums bus labai malonu, kad mumis pasitikite. Žinome, kokie kibinai ar rinkiniai yra populiariausi vaikų šventei, ką užsako gimtadieniams ir seminarams, kokie yra mėgstamiausi įmonių pasirinkimai. Parasime pagal Jūsų individualų poreikį ir galimybes. Pasitarkime. Mes galime Jums teisingai patarti ir padėti.

Tiesiog įdomu žinoti

Kibinas/ kibino samprata

Tai karaimų tradicinis valgis, pusmėnulio formos sluoksniuotos tešlos pyragėlis su kapotos avienos, svogūnų ir sviesto įdaru. Gaminamas iš mielinės tešlos su pjaustyta aviena, jautiena ar kiauliena (žr. „Visuotinę lietuvių enciklopediją“, t. 10, Vilnius, 2006, p. 21).

Mes norime pritarti ir kartu replikuoti „Visuotinei lietuvių enciklopedijai“ dėl dviejų svarbiausių ingredientų: mėsos ir tešlos. Absoliučiai pritariame ir jokiais būdais nesiginčijame, kad tikram autentiškam karaimų kibinui – būtina kapota mėsa.

Tešla. Mes norime išskirtinai akcentuoti ne tik mėsos kapojimą tinkamam įdarui paruošti, bet ir sviestinę tešlą, kuri suteikia pyragėliui “tikro kibiniško” skonio.

dav

Kalbos kultūra/kirčiavimas

Kaip kirčiuoti žodį „kibinas“ ?

Valstybinės lietuvių kalbos komisijos konsultacijų bankas (http://www.vlkk.lt/konsultacijos/8704-kibinas-kirciavimas) išaiškina:

3 b kirčiuotė. Kirčiuojamas: kìbinaskìbinokìbinuikìbinąkìbinu, kibinè; kibinaĩ, kibinų̃, kibinámskìbinuskibinaĩskibinuosè.