Skanūs ir proginiai tortukai

tel. +37069061010 , info@kibinaivilniuje.lt, www.trakukibinai.lt

Kalbame lietuvių, anglų, lenkų, rusų kalbomis.

Užsakomieji ir proginiai tortai

Didelė siūlomų tortų įvairovė dažniausiai apsunkina pasirinkimą, todėl išskyrėme kelis įprastus, pamėgtus tortų pasiūlymus. Aišku nepamiršome ir veganų.

O kur gi užsakomieji ir proginiai tortai vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams ar kitai Jūsų šventei. Viskas tvarkoje, Jūs galite užsakyti kelių aukštų puoštą tortą su nuotrauka pagal Jūsų pageidavimus galime papuošti individualiais ar specialiais puošybos elementais, galime pasiūlyti puoštą šakotį ir visą kitą, kas gražiai papuoštų Jūsų šventę. Atsiųskite paštu savo pageidavimus torto sudėčiai, formai ir puošybai arba parašykite, kokiai progai norite užsakyti ir mes Jums pasiūlysime. Kaina priklauso nuo sudėties ir gaminio individualumo.

„Napoleonas” brandaus skonio tortas, kuris tinka ir veganams

Kaina – 28,90 Eur

Sudėtis: šis nepaprastai įstabaus skonio tortas yra gaminamas sluoksniuotos trapios tešlos pagrindu, pertepant nuostabaus skonio plikytu kremu ir paskaninant vyšniu arba juodųjų serbentų pagardu.

Prie kavos / šokoladinis tortas, kuris tinka ir veganams

Inteligentiško solidumo puriai minkštutis, šokolado ir vyšnių pagardais perteptas biskvitinis pagrindas

Kaina – 28,90 Eur

Aromatingas Capuccino kreminis tortas – nuostabus Capuccino kavos aromatas, persmelktas pojūčių nuta švelnaus kremo biskvitas

Kaina – 28,90 Eur

Proginiams užsakymams taikoma priemoka puošybai (kaina 10 Eur)

Jeigu sunku nuspręsti, ko Jums reikia, tiesiog klauskite, mielai patarsime, pasiūlysime